Автор: autor  |  06 Бер 2014 | розділ: Без категорії

Профспілка працівників освіти засудила агресію РФ

Профспілка працівників освіти і науки України категорично засуджує військову агресію з боку Російської Федерації в Автономній Республіці Крим. Про це йдеться у зверненні профспілки, що оприлюднене 4 березня.

“Україна – багатонаціональна держава, де мирно живуть та співіснують понад 100 національностей. За 23 роки незалежності України не зафіксовано жодного конфлікту на етнічному грунті, що свідчить про високу громадянську свідомість та повагу до прав кожної нації”, – наголошується у зверненні.

У зверненні зазначають, що Кримський півострів є невід’ємною частиною нашої держави. Спроба відокремлення цієї частини суверенної території України – це не тільки порушення норм міжнародного права та гарантій безпеки нашої держави, це спроба знищення демократії та свободи, яку виборов український народ.

Профспілка працівників освіти і науки України наголошує, що освіта завжди була об’єднавчою силою усіх національностей. Освіта – суспільне благо і основне право людини, яких вона домагалася протягом багатьох століть. І саме знання та освіта мають стати тією потужною зброєю, яку можна сьогодні використати, щоб зберегти мир і спокій у нашій країні.

Профспілка працівників освіти і науки України звернулася до Інтернаціоналу Освіти, Європецського комітету профспілок освіти, зарубіжних профспілкових освітянських організацій із закликом підтримати прагнення народу України жити у демократичній та вільній країні. 

Ще по цій тематиці:

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика