Автор: autor  |  14 Лис 2014 | розділ: Без категорії

З метою привернення уваги батьківських громад, учнівських колективів, державних, громадських і благодійних організацій, засобів масової інформації до проблем військовослужбовців, які перебувають у зоні АТО і потребують допомоги, у всіх загальноосвітніх навчальних закладах Заставнівського району проводились благодійні акції, ярмарки, збори коштів на підтримку військовослужбовців та дітей, батьки яких загинули на майдані у Києві на загальну суму 112671 грн.

Учні та вчителі Веренчанської, Вікнянської, Горішньошерівецької, Товтрівської, Шубранецької, Кострижівської ЗОШ І-ІIIст., Вербовецького, Задубрівського, Кулівецького, Самушинського, Яблунівського, Бабинського, Баламуті вського, Василівського, Горошовецького, Добриновецького, Дорошовецького, Ржавинецького, Хрещатицького, Чуньківського НВК, Заставнівської гімназії та

райком профспілки працівників освіти і науки надали грошову допомогу сім’ї Щербанюка О., сім’ї Аксенина В. та іншим загиблим на Майдані у Києві на загальну суму 20581 грн.

За участі працівників відділу освіти, райкому профспілки позашкільних закладів, спонсорських коштів та педагогічних колективів Брідоцького, Вербовецького, Задубрівського, Онутського, Самушинського,

Чорнопотіцького, Прилипченського, Кулівецького, Яблунівського, Бабинського, Василівського, Васловівського, Баламутівського, Горошовецького, Добриновецького, Дорошовецького, Звенячинського, Малокучурівського, Хрещатицького, Чуньківського, Репужинецьксго, Ржавинецького НВК, Веренчанської, Вікнянської, Горішньошерівецької, Кадубовецької, Погорілівської, Шубранецької, Товтрівської, Заставнівської, Кострижівської, Юрковеиької ЗОШ I -III ст. та Заставнівської гімназії було зібрано шістдесят тисяч гривень, які

передано, як адресну допомогу воїнам української армії на придбання бронежилетів та воєнної амуніції. Крім того всі ЗНЗ зібрали продукти харчування для української армії, які передали в органи місцевого самоврядування.

 

В усіх ЗНЗ району протягом вересня проводились благодійні ярмарки та акції «Допомога українській армії», в ході яких за весь період було зібрано 32090 грн., а саме:

- 01.09.2014р. ініційовано проведення акції «Замість квітів – допомога армії», в ході якої було зібрано 15000 грн., а саме:

- в обласний координаційний центр «Буковина – українському війську» на допомогу військовим, що захищають соборність нашої держави 03.09.2014р. було передано із загальної суми 4000 грн. в готівковій формі, решта 11000 грн. було надано військовослужбовцям Боднарюку Юрію Юрійовичу -жителю с. Горішні Шерівці, Фарбатюку Роману – жителю с. Юрківці, Дроздюку Іллі Івановичу – жителю смт. Садгора , які повернулися із зони АТО і потребують медичного лікування.

В усіх ЗНЗ району проводились благодійні ярмарки, під час яких було зібрано 12490 грн., а саме:

- 11.09.2014р. було передано 2300 грн. на лікування учаснику АТО Кашталяну Юрію Дмитровичу, жителю с. Малий Кучурів,

- 1500 грн. передано учаснику АТО Лютику Миколі, жителю с. Васловівці,

- 1494 грн. учнівський та вчительський колектив Добриновецького НВК передали учаснику АТО Куруляку Дмитру Миколайовичу, жителю с. Добринівці.

- учні Веренчанської ЗОШІ – III ст. передали1500 грн. на лікування Винничуку Сергію Івановичу, жителю с. Веренчанка, який перебуває в зоні АТО.

- шкільний колектив Погорілівської ЗОШ в період з 01 по 03.09.2014р. провели акцію «Допоможи українському солдату», в ході якої зібрали 1046 грн. та передали Національній гвардії України.

- волонтерський загін Заставнівської гімназії зібрав 2600 грн., які передали учаснику Євромайдану Петришаку Віталію Петровичу для допомоги учасникам АТО.

- педагогічний колектив Чуньківського НВК надав матеріальну допомогу на лікування пораненого учасника АТО Проданчука Олександра Михайловича, жителя с. Чуньків в сумі 800 грн.

- в Заставнівський районний штаб допомоги учасникам АТО надано 1250 гривень на потреби військовослужбовців, які були зібрані учнями та вчителями Василівського, Вербовецького, Кулівецького, Звенячинського НВК.

Зібрано матеріальну допомогу учасникам АТО педагогічними та учнівськими колективами Заставнівської, Шубранецької, Кадубовецької ЗОШ, Вербовецького, Васловівського, Василівського НВК на загальну суму 4600 грн.

Робота по збору грошей і продуктів продовжується.

 

 

Ще по цій тематиці:

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика