«Загалом на Нову українську школу через різні субвенції в 2018 році держава передбачила майже 2 млрд грн – 1 мдрд 869 млн 749 тис гривень. З них кошти цільової субвенції на Нову українську школу – більше 1 млрд 300 млн, що складається з 998,7 млн на закупівлю обладнання для початкових класів та 386,5 млн – на підвищення кваліфікації вчителів. До мене надходять тривожні сигнали, що в окремих областях затягується процес подальшого розподілу цих коштів. І я дуже прошу не затягувати з цим процесом, адже тендери забирають багато часу, а меблі мають бути у школах до 1 вересня», – повідомила Міністр
Лілія Гриневич наголосила на тому, що місцеві органи мають не витрачати час, а присвятити його організаційним питанням щодо закупівлі якісного обладнання.
«23 березня МОН дало загальні, але більш ніж зрозумілі методичні рекомендації, в яких йдеться про те, яке саме обладнання можна закуповувати на виділені державою гроші та який вигляд повинен мати клас. Зокрема, у класі має бути створено 8 навчальних осередків. Також у цих рекомендаціях є застереження щодо безпеки, зовнішнього вигляду та мобільності обладнання. Парти мають бути належного кольору, легкі та мобільні, для роботи дітей у групах, не травматичні тощо. Для того, щоб закупити правильне, потрібне для НУШ, обладнання, ви маєте вивчити усі необхідні документи. Будь ласка, приділіть цьому час», – попросила Міністр.
- Допомога по вагітності та пологах: нарахування та виплати
- Відповідь МОН – залишки невикористаної освітньої субвенції збільшуються
- Урядом схвалено проект Указу Президента України “Про День професійних спілок України”
- Добриновецький НВК відзначає 50 – річний ювілей
- Заставнівська ЗОШ І – ІІІ ступенів відзначає 55 – річний ювілей.