Апеляційний суд підтвердив обов’язковість проведення консультацій з профспілками щодо звільнення працівників

Автор: autor  |  01 Лют 2017 | розділ: Без категорії

Київський апеляційний адміністративний суд ухвалою від 7 грудня 2016 року залишив без змін постанову Черкаського окружного адміністративного суду від 8 вересня 2016 року у справі № 823/310/16 за позовом Катеринопільської районної організації профспілки працівників освіти і науки України до Катеринопільської РДА Черкаської області про визнання протиправними дій та скасування розпорядження.

8 вересня 2016 року Черкаський окружний адміністративний суд задовольнив позов профспілкової організації повністю та скасував розпорядження райдержадміністрації про ліквідацію відділу освіти.

7 грудня 2016 року Київський апеляційний адміністративний суд підтвердив обґрунтованість висновків суду першої інстанції про те, що невиконання районною державною адміністрацією законодавчих приписів (ст. 22 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» та ст. 49-4 КЗпП України) щодо проведення консультацій з профспілковим органом про намічувані заходи щодо звільнень, пов’язаних з ліквідацією відділу освіти, та надання профспілковій організації інформацію про причини наступних звільнень є підставою для скасування розпорядження райдержадміністрації.

Коментування закрито.


Останні коментарі

    Статистика